Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/purtec1/ftp/www/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image in /home/purtec1/ftp/www/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

JESTEŚMY JR PURTEC Jesteśmy jednym z pionierów produkcji elementów z pianki poliuretanowej.

JR Purtec produkuje innowacyjne części formowane, które znajdują zastosowanie w motoryzacji, w publicznej komunikacji miejskiej, w medycynie, wyposażeniu biur i mieszkań, w sporcie i czasie wolnym. Od swojego powstania w 1971 (w Lemförde) JR Purtec umocnił swoją pozycję jako wiodący oferent rozwiązań poliuretanowych. JR zatrudnia w swoich zakładach w Niemczech i Polsce ponad 320 pracowników i posiada przedstawicielstwa w Zjednoczonym Królestwie i w USA. W Polsce posiada własną produkcję narzędzi z 7 maszynami CNC. JR Purtec jest nastawiony globalnie i jest obecny na ważnych wschodzących rynkach, dostarcza rozwiązania poliuretanowe z wysoką siłą innowacji, szczególnie w ochronie przeciwpożarowej – niezawodnie i w elastyczny sposób.
Firma rodzinna

Firma rodzinna

ponad 40 lat doświadczenia i know-how
Doskonała obsługa

Doskonała obsługa

elastyczność i indywidualne podejście do klienta
Najwyższa jakość produktów

Najwyższa jakość produktów

innowacyjne rozwiązania poliuretanowe

Nasza firma jest jednym z pionierów produkcji elementów z pianki poliuretanowej. Pierwsze tego typu elementy zostały przez nas wyprodukowane na początku lat 70tych w Niemczech. Dzięki temu możemy szczycić się ponad 40stoma latami doświadczenia. Obecnie zatrudniamy w zakładach w Polsce i w Niemczech ponad 300 pracowników. Utrzymujemy także przedstawicielstwo w USA. Dostarczamy produkty o wysokiej innowacyjności - szczególnie w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Współpracujemy z najbardziej wymagającymi partnerami z branży automotive. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

OD POMYSŁU DO PRODUKTU

projekt

Projekt

Już na podstawie projektów stworzonych za pomocą oprogramowania typu CAD, ustalimy koszty form i produkcji.
przygotowanie

Przygotowanie form

Dzięki bogatemu parkowi maszyn CNC naszych partnerów oraz wiedzy i doświadczeniu, przygotujemy Państwu formy do produkcji zawsze na czas i w korzystnych cenach.
realizacja

Realizacja

Wychodząc na przeciw naszym Klientom zamówienia realizujemy w zależnoci od potrzeb w systemie dwu-lub trzyzmianowym. Zapewniamy wsparcie eksperckie na każdym etapie produkcji.
produkt

Produkt

Jakość oferowanych produktów jest kluczowa, dlatego nieprzerwanie od 2005 roku certyfikujemy się na normę ISO 9001. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkty i usługi na najwyższym poziomie.
0
wykonanych form
0
lat doświadczenia
0
pracowników
0
procent zadowolenia

Rozwiązania

JR Purtec wiodący dostawca elementów z poliuretanu dla branży samochodowej, transportu publicznego i medycyny.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6