Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/purtec1/ftp/www/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image in /home/purtec1/ftp/www/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Technologia

OD POMYSŁU DO PRODUKTU

JR Purtec produkuje innowacyjne części formowane z pianki poliuretanowej, które znajdują zastosowanie w motoryzacji, w publicznej komunikacji miejskiej, w medycynie, wyposażeniu biur i mieszkań, w sporcie i czasie wolnym.

Wykonujemy usługi kompleksowo - nasi klenci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie planowania i produkcji. Posiadamy narzędziownie, w której wykonujemy formy prototypowe oraz seryjne (formy aluminiowe frezowane na bazie plików 3D z pełnym oprzyrządowaniem pneumatycznym). Już w fazie projektu ustalimy koszty narzędzi i produkcji na podstawie wszystkich najważniejszych plików CAD.
Uważamy, że jakość oferowanych produktów jest kluczowa, dlatego nieprzerwanie od 2005 roku certyfikujemy się na normę ISO 9001. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów jest niezmiernie ważne. Z tego powodu używamy tylko najlepszych komponentów uznanych producentów. Dzięki temu nasze produkty są niepalne i spełniają rygorystyczną normę DIN 5510/M1/NF.